Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Vitberg. Więcej szczegółów na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skupić się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w nogach, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]