Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Szukasz ochronnej przyłbicy? Wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, całkowicie zmieniła nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania licznych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do apteki lub restauracji, gdzie najczęściej obracamy się w większym tłumie ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na nos oraz usta maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Wytrzymała mini przyłbica ochrania podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z wirusem w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz tylko kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla osób starszych oraz astmatyków

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz uprawiające sport docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać ochronne maseczki w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za plus także to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]