Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, regeneracja organizmu po ciężkich treningach czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]