Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: szwalni, działu elektroniki, wykrawalni i montowni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]