Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Więcej szczegółów o Vitberg opinie znajdziesz tu

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne będzie dokupienie modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym domu.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]