Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg opinie. Zdobądź więcej wiadomości

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, bóle kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]