Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa czy szyi. Moduły masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]