Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]