Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Tutaj odnajdziesz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]