Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Chcesz skontaktować się z polskim psychologiem Leicester? Kliknij tutaj.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, jednak ciągle nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza szereg kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, a także praca na terenie obcego państwa, rodzą wiele komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą również trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty zostaną przekazane osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339