Nowoczesne stoły drewniane – solidnie zaprojektowane meble

Dowiedz się, gdzie kupić stoły dębowe, wejdź na stfurniture.com.

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest najistotniejszym meblem w domu. Tym samym kupując stół powinno się postawić nie tylko na jego interesujący design, ale też jego jakość.

Plusy wspólnego spożywania posiłków przy stole

W salonie spędzamy przeważającą część czasu i tam również przeważnie się relaksujemy, aczkolwiek to stół w kuchni jest rzeczywistym centralnym miejscem w mieszkaniu. Momenty spędzone na wspólnych śniadaniach i obiadach z najbliższymi znacząco przyczyniają się do zacieśnienia więzi towarzyskich i rodzinnych. Stół integruje, bo umożliwia bezpośredni kontakt dużej ilości ludzi na niedużej przestrzeni, co w efekcie wzbudza potrzebę interakcji pomiędzy ludźmi. Warto urządzać wnętrze tak, żeby wytyczyć w nim miejsce na rozstawienie stołu z daleka m.in. od rozpraszającego uwagę telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko zwykłe posiłki, ale także imprezy wigilijne lub urodzinowe pomogą wszystkim skupić się na tym co w danej chwili jest istotne, czyli interakcji z rodziną i ze znajomymi. Liczne badania pokazują ponadto, że jedzenie przy stole pozwala rozwinąć poprawne nawyki żywieniowe też u kilkulatków. Przy stole spożywamy posiłki bez stresu i pośpiechu, na co spory wpływ ma, oczywiście, spędzanie czasu z rodziną.

Nowoczesnego stołu do jadalni nie kupisz w popularnych salonach meblowych

Stół do jadalni lub kuchni powinien być wytrzymały. Będzie wszak każdego dnia wykorzystywany, częstokroć nie tylko spożyć posiłek, ale również jako miejsce odrabiania lekcji, wykonania jakichś prac, do których potrzeba sporego płaskiego blatu czy nawet do zabawy, np. układania puzzli z dziećmi i gry w karty bądź w gry planszowe. Współczesne designerskie stoły drewna litego od nagradzanych projektantów wyróżniają się ogromną solidnością wykonania, porywającym wyglądem a także naturalnością materiałów wykorzystanych do ich wytworzenia (między innymi drewno dębowe oraz orzechowe), których brak w ofercie meblowych sieciówek. Twórcy rzemieślniczych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, przydatne podczas okolicznościowych spotkań w dużym gronie znajomych. Zamawiając rzemieślniczy stół mamy gwarancje, iż nabywamy mebel, który wytrzyma lata. Otrzymujemy przy tym sposobność jego personalizacji, a co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać wnętrze.

Nasze dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]