Usługi detektywistyczne – zaufaj profesjonalistom

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności małżonka czy ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych danych.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z oferty biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w szybki i efektywny sposób zdobyć niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich personel ma także biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w razie rozprawy sądowej.