Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Szukasz więcej wiadomości o usługach cateringowych? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://lastrada.pl.

Kiedy organizujesz wystawny event firmowy czy prywatny, na który spraszasz ogromną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując małe przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne wydarzenia najczęściej potrzebują uroczystej oprawy również w sferze potraw. Zatem nie przystoi położyć na stolikach uczestników po prostu ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na pomysły

Firmy oferujące usługi cateringowe zazwyczaj świadczą parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzciny, śluby czy urodziny. Oferty te są starannie dobrane do wymogów konkretnych wydarzeń, dlatego dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i rodzajem posiłków dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno komunikować własne oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera obsługa imprez różnego rodzaju to codzienność, a wieloletnia praktyka w tym obszarze sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – wykwalifikowana kadra kelnerska i wyjątkowe potrawy

Przyrządzanie potraw choćby dla niewielkiej liczby gości może być uciążliwym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych kluczowych elementów eventu. Jest to też sposobność zaserwowania uczestnikom wybornych dań przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd na stole. Poza tym podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]