Sprzątanie i czyszczenie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - skieruj się tu po więcej szczegółów o tej usłudze

Zapewne nikt z nas nie chce, by pomniki jego bliskich były zapomniana. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zaopiekować, porządkując groby jedynie przed najważniejszymi rocznicami. Na szczęście jednak nie musimy w ogóle skazywać ich na niebyt – wystarczy jedynie powierzyć ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym firmie. Jak znaleźć podobne oferty? Co na nich zyskamy i ile będą kosztować?

Ogłoszenia dotyczące czyszczenia grobów

Anonse firm proponujących czyszczenie grobów łatwo wyszukamy w internecie – musimy wpisać odpowiednie frazy w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa tego rodzaju często ogłaszają się również w okolicy nekropolii – kiedy dobrze przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, na pewno natrafimy na odpowiednią w danym przypadku osobę.

Oferta firm – czyszczenie grobów i nie tylko

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług oferowanych przez firmy zajmujące się nagrobkami zmarłych najbliższych. Decydując się na wybór ich pomocy, możemy liczyć także na odnowę pomnika, montaż siedzenia na cmentarzu, stawianie świeczek oraz sadzenie roślin. Możliwe jest wykupienie pojedynczego zlecenia czy skorzystanie z współpracy długoterminowej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie o cenę takich usług trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż koszty często bardzo różnią się w wielu miejscowościach. W największych polskich metropoliach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem około trzydziestu zł. Roczna współpraca stała kosztować będzie natomiast około 400 zł za jeden nagrobek.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]