Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Skorzystaj z pomocy rekomendowanego fotografa Google. Kliknij tu.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był najwyższej jakości, jego przygotowanie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby zdobyć certyfikat jest obowiązany opublikować przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady wykonywania takich fotografii i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może to być początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]