Profesjonalna opieka nad grobami

Poznaj więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków

Wygląd nagrobków zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż ławek lub doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie musimy zapłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 zł co dwanaście miesięcy. Warto też zaznaczyć, iż stawki uzależnione są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]