Parking przy lotnisku w Balicach – przechowaj samochód na czas wakacji!

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o przywiezienie lub korzysta z taksówki. Wydaje się, iż tak jest lepiej, ponieważ w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie pozostawić auto na czas wyjazdu. Warto jednakże zastanowić się nad rozwiązaniem, którym jest zostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy warto zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko własnym autem. Nawet jeśli parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to żaden problem, ponieważ obsługa parkingu gwarantuje transfer podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa parkowanego pojazdu, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego wyjścia są również ceny dogodniejsze niż można przypuszczać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najważniejsze jest to, że mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, ponieważ jest on chroniony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca całodobowo. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym wygodniejszy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.