Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Sala na 18 urodziny Kraków - tutaj przeczytasz o korzystnej ofercie.

Zwykle z okazji imienin, urodzin czy niektórych rocznic nie planujemy imprez z przyjaciółmi oraz rodziną, nie uważając, że jest to ważne. Ale zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na 18 urodziny – niech ma przestronną salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach, kupować i pić napoje alkoholowe, zaczyna płacić podatki czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Więc lepszą drogą jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy najlepsze przekąski imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w gorące dni można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

Sala na 18 urodziny – wygląd pomieszczenia także jest ważny!

Wszyscy wiedzą, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Rekomendujemy z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, by niepełnoletni, a przecież może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wystrój sali też jest bardzo ważny, by uczestnicy całkowicie oddali się duchowi imprezy. Wypada zatem postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych wskazówek, a także optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do finansów oraz budżetu klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]