Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Parking Balice Kraków - zobacz co może Ci zaproponować

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]