Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Na https://bit.ly/372SfkZ sprawdzisz, komu zlecić pozycjonowanie Krakow

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda marka chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie oznacza, iż klienci do nas trafią – istotna jest wszak obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które działają jedynie na określonym obszarze albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie bądź w Wrocławiu, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoją ofertę docelowym odbiorcom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług stosują zwykle frazy lokalne, czyli zawierających nazwę danej miejscowości, przykładowo “piekarnia kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, przebywającym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]