Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Na joannaklusak.com możesz uzyskać poradę projektanta wnętrz Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]