Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/ sprawdzisz, kto oferuje organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także komunie święte, zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności czy ceremonie chrztu. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku musimy zabukować odpowiedni lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub imieniny, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, gościom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą część gości mogą kilkulatki, między innymi chrzty albo komunie, warto wyprawić w lokalu, który oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski podawane zaproszonym też wypada dopasować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zadba o smaczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – zabawy okolicznościowe w stylowych salach lub w ogrodzie

Wynajęcie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest dość proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w nieomal królewskim stylu odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli impreza zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]