Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Kliknij w to miejsce jeżeli chcesz zamówić serwis okien

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają również warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]