Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Zamów catering okolicznościowy na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz świętować je wraz z rodziną i kolegami. Niestety jest to spore grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć je apetycznymi przekąskami i napojami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie gości ciężko jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoja impreza i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie siedzieć w kuchni lub robić za kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne święta polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz wynajmować lokalu!

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu na wesele albo imprezach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście dużej liczbie zaproszonych rozpatrywała ona opcję zamówienia fachowej pomocy w tym obszarze. Działo się również tak dlatego, że przez wiele lat firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a niekiedy również tych dużych, o ile nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z możliwości wynajmu sali czy postanowimy zorganizować event we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w ułożeniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą zamawianą na każde rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez problemu przyrządzają menu pasujące do specyfiki imprezy, nieważne czy zamawiasz catering na komunię, na imieniny czy na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje też obsługę studniówek, półmetków oraz komersów. Poszukując firmy świadczącej taką usługę warto postawić na taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do wizji i budżetu zamawiającego, jak również wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w przyozdobieniu i rozstawieniu stołów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]