Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Jeżeli chcesz zlecić catering imprezowy, wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niesłychanie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w zasadzie co rusz w rozmaitych miejscach kraju odbywają się benefisy, bankiety albo konferencje. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i smakowity catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – liczy się profesjonalizm

Zabukowałeś salę na event albo zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym wyprawisz piknik? Super! Teraz należy zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do przepysznych ciepłych dań, trunków i przekąsek. Pamiętaj, że na czas istotnych gal nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się na własną rękę. Istotna jest cała oprawa – przemyślany rozkład stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu z pewnością będą również zadowoleni, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Zaletą zlecenia oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi doskonałe posiłki, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski będą dowiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić uczestników pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, by obserwować na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali oferty podpowie ona, które napoje, potrawy i przekąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]