Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Więcej szczegółów o cateringu dla firm na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, sympozjum czy spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli organizowane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Sympozja i kursy biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 5-7 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół dwie-trzy niezbyt długie przerwy, podczas których ciężko jest spożyć większy posiłek w okolicznej kafeterii. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie garnituru czy dłoni. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniany jest także sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – zatroszczy się o to firma świadcząca usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są niezwykle ważne, dają wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie zagadnień poruszanych na spotkaniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w sklepie lub samodzielnie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]