Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking strzeżony w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – gdzie zaparkować auto?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony położony blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – WiFi i łazienki

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.