Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Uzyskaj fachową pomoc profesjonalistów z biura projektowego Kraków na https://joannaklusak.com.

Biuro projektowe oferuje szerokie spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ustawnym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a później czynnie monitorować przebieg prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować renowację domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących domów.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz niespotykanych, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od pozostałych budynków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a zarazem praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, budynki rekreacyjne czy kawiarnie. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również przygotować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]