Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Uzyskaj więcej informacji o apartamenty Zakopane wynajem

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast wypoczynkowych w Polsce jest rzecz jasna Zakopane. Jakie atrakcje oferuje ono przybyszom? Jakimi kryteriami warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – najpopularniejsze atrakcje i zaplecze noclegowe

Zlokalizowane w bezpośrednim otoczeniu najwyższego pasma Karpat Zakopane przyciąga zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Atrakcje odnajdą w tym miejscu rozmaite grupy turystów – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras narciarskich, pasjonaci wydarzeń sportowych, a także spacerów po górach. Na umiejscowionej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, będącej naturalną skocznią narciarską, przeprowadzane są zawody, podczas których rywalizują sportowcy ze wszystkich stron świata. Przyjezdni mogą również przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” albo przejść się jedną z pieszych tras – na przykład do Doliny Kościeliskiej, na Giewont czy na Czerwone Wierchy. Na co należy zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Należałoby najpierw zweryfikować, jakie udogodnienia proponuje dany punkt noclegowy oraz czy dysponuje placem zabaw dla dzieci. Niesłychanie ważna jest również lokalizacja – popularnością cieszą się zarówno noclegi z dala od zatłoczonych miejsc, jak i apartamenty w pobliżu tras turystycznych czy w centrum Zakopanego.

Znajdź komfortowe apartamenty w Zakopanem – posłuż się katalogiem

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie rozbudowana – w miejscowości dostępnych jest wiele kwater, które zaspokoją oczekiwania wyjątkowo kapryśnych gości. Do wyboru są między innymi domy, apartamenty (także typu studio) bądź rezydencje. Na turystów czekają przeróżne udogodnienia, dzięki którym urlop w Zakopanem jest nadzwyczaj luksusowy – niektóre domy posiadają kominek, mają w ofercie dostęp do sauny, a także zapewniają wynajmującym niezbędne urządzenia AGD (chłodziarkę, pralkę, suszarkę do włosów) i RTV (kablówkę, radio). Nowocześnie umeblowane domy i rezydencje pozwalają wypocząć po intensywnie spędzonych godzinach na szlaku turystycznym. Postanawiając o wynajmie apartamentów warto również dowiedzieć się, czy wybrane miejsce posiada parking, a także – jeśli planujemy zabrać ze sobą psa – czy jest przyjazne dla domowych zwierząt. Szeroki wybór ofert udostępniają strony internetowe pozwalające na dzielenie ogłoszeń według różnych kryteriów. Za pośrednictwem prostego katalogu szybko znajdziemy dom czy apartament dostępny w interesującym nas okresie, który posiada plac zabaw dla najmłodszych, widok na Tatry i zapewnia parking.

Nasze dane adresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]