Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych małych, które w miesiącu obsługują około 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, hoteli oraz podmiotów oferujących usługi

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]