Podróże szyte na miarę – odważ się na niezapomniane wakacje

Szukasz więcej wiadomości o podróży poślubnej? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj tu

Podróże rozluźniają, rozwijają wyobraźnię, uczą nas poszanowania dla innych nacji i kultur oraz pozwalają odpocząć od codziennej rutyny. Najmocniej zapadają w pamięć te, które kierują nas w dalekie miejsca, zupełnie odmienne od naszych polskich realiów. I choć nie wszyscy mają naturę podróżnika, każdy winien co najmniej raz w życiu zdecydować się na egzotyczną podróż do jakikolwiek nieznanego mu kraju.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje dla Ciebie unikatowe wczasy

Przygotowanie podróży egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Dlatego zwyczajny turysta korzysta w tym celu z biur turystycznych. Posiadają one w swojej ofercie jednakże głównie niezbyt ciekawe wakacje w popularnych kurortach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie przewiduje zwiedzania interesujących miejsc danego regionu. Jeżeli myślisz o prawdziwie unikalnej wyprawie, przejrzyj ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w przygotowaniem podróży szytych na wymiar, czyli z uwzględnieniem indywidualnych preferencji zamawiającego. Po określeniu przez klienta terminu, miejsca wyjazdu oraz preferowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, a także wykonuje dokładny plan wczasów. Na domiar tego biuro daje też kilka ważnych porad dla turysty, czyli gdzie dostać smakowity posiłek, co wypada zobaczyć, gdzie wypocząć oraz sygnalizuje czego się wystrzegać w odwiedzanym regionie.

Egzotyczne podróże dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi

Niezależnie od tego jaki typ podróży wolimy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy wybiorą coś dla siebie. Zakochani mogą spędzić miesiąc miodowy leżąc na plażach Tanzanii bądź Indonezji – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Dla sympatyków pełnego relaksu biuro znalazło idealne miejsca w Meksyku, Filipinach czy Tajlandii. Natomiast osoby pełne energii mogą połazić po górach w Himalajach, zobaczyć słonie oraz zebry w trakcie safari w Zanzibarze, zwiedzić parki narodowe na Madagaskarze lub badać podziemną rzekę na filipińskich wyspach. Nie brak również ofert egzotycznych wypraw dla rodzin z dziećmi.

Pochodzenie zdjęcia – relaksmisja.com.

Nasze dane adresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]