Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą wypraw w góry? Nie czekaj! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym realizację marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych okolicznościach. Firma angażuje zawodowych przewodników i liderów znających dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]