Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Hurtownia butelek - tu na pewno kupicie wszystko, co jest wam potrzebne!

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to również sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, ekologiczny lub niszowy produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, żeby artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w słoje oraz butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak np. smalczyk kanapkowy, konfitury czy oliwę, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem też otrzyma towar szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane idealne do rozlewania soków, piwa lub wina. Dowożone są one do klienta na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z paletą butelek oraz słoików hurtowo można również zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]