Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Znajdź słoje z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Znacznym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]