Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Jeśli potrzebujesz mydła w piance, koniecznie odwiedź ten adres

Mydło dezynfekujące usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom przeróżnych konsumentów? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które gwarantują wysoki poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance efektywnie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu spłukuje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła antybakteryjne dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych składników alergicznych – można je stosować codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i przyznawanym środkom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]