Pojemne boxy na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

Więcej o bagażnikach dachowych na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pasy transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]