Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie mają zastosowanie?

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega też kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie. Wybór stosownego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.