Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Znajdź pastę BHP do rąk na verdeavis.pl

Pracownicy warsztatów samochodowych, rzemieślnicy, kominiarze czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim wszelkiego typu sadze, farby, oleje, smary, a także, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych preparatów myjących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest używana do usuwania niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna wyróżniać się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – niezastąpiona np. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się również w gospodarstwa domowych – okaże się niezastąpiona podczas porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]