Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Potrzebujesz etykiet weselnych? Odwiedź ten adres.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej źródła najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na Sylwestra, ślub bądź imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselach trunki nie tylko stoją na stołach, ale także dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, dodając na nich informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dacie wesela czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych wzorach i kolorach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Oznaczaj swoje trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz swoje wina, soki czy nalewki i wręczasz je kolegom czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej butelki. W dodatku flaszki można także oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]