Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Jeśli chcesz zamówić shuttersy wewnętrzne, koniecznie sprawdź https://skyshutters.pl

Projektując aranżację domu, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle wybiera się szablonowe rozwiązanie, czyli zasłony oraz firany, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mało znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Shuttersy – nowość w europejskim budownictwie

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych są ruchome i można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od zachcianek domowników. Producenci wytwarzają je z drewna, z płyt MDF, a także PCV. Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach wykorzystuje się jeszcze dość rzadko, ale większość z nas na pewno w kinie lub na ekranie telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są często stosowane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Australii oraz południowych Stanach USA.

Wewnętrzne okiennice shutters – sterowanie ustawieniem lameli bez użycia łańcuszków

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko wspaniale wyglądają, ale mają też praktyczne zastosowanie. Dzięki nim można kontrolować użycie padającego światła: latem ograniczać kumulowanie się nadmiaru ciepła w pomieszczeniach, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co powoduje, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom nader luksusowy wygląd, w wyniku czego podwyższają wartość domu. Trzeba też uwydatnić, że shuttersy są regulowane bez wykorzystania linek, co posiadacze psotliwych zwierząt lub rodzice małych dzieci, które zerwać dyndające linki, uznają na pewno za duży atut.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]