Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Zamów naszyjniki celebrytki.

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne lub z dziurką, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem niepokorności i ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]