Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Chcesz zamówić akcesoria do alkoholu? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, kiedyś niezwykle popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale także skłonność do eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań oraz zadowolenie jakie daje spożywanie swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera piwo, wino, nalewki lub cydr, acz nie brak również wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, balonów czy rurek. Co więcej, do każdego rodzaju trunku wymagane są inne akcesoria – dla piwa są to na przykład kotły i chłodnice, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z napojami należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber lub pozostałe alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samemu. Znacznie lepiej będą się jednakże prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez wahania podarować najbliższym jako upominek. Odrębny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale również tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter bankietu.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]