Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Co powinieneś wiedzieć o Cafissimo kapsułki?

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i stopniowo pozyskała sobie tysiące sympatyków. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo nieskomplikowany sposób – wystarczy uzupełnić pojemnik z wodą w odpowiednim urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do wskazanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się świeżo parzoną kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw single origin, nazywanych również kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż wywodzą się z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, gdyż ma na niego wpływ wiele najrozmaitszych elementów, między innymi konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem zagłusza ich specyficzny nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Kolumbii oraz Etiopii (arabika). W tych ziarnach mocno odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w biurach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny i na ogół zamyka się w granicy 1-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany w kafeteriach w galerii czy na stołówkach w biurze. Przystępne ceny oraz niebanalne wzornictwo urządzeń na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy na co dzień, a zarazem podamy koleżankom najwyższej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy będą nadawać się do naszego ekspresu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]