Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli szukasz części do Renault, koniecznie wejdź na france-car.com.pl

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]