Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Więcej o ofercie Cadxpert na http://bit.ly/2UFE6WY.

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Kolejnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: SLA, FDM i PolyJet, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, PolyJet, DMLS i SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę urządzeń do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Co więcej CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również materiały wysoko specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 i pozostałe (biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, specjalistów i biznesmenów

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców i reprezentantów rozmaitych branż (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep online, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto chce skonsultować z ekspertami możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zaciekawiony procesem wydruku przestrzennego, może zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: szkolenie pracowników w obsłudze zakupionych sprzętów, wsparcie techniczne i merytoryczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Tanie skanery i drukarki 3D

Jakie są koszty narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, że nawet nieduża lub średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w ramach branż, jak m.in. medycyna, stomatologia, odlewnictwo czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do druku przestrzennego prężnie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie oraz rozwiązania, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne korporacje. Dziś – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Sprzęt do drukowania przestrzennego są nieustannie modyfikowane i udoskonalane, z roku na roku spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]