Czyściwo papierowe poradzi sobie z tłuszczem i brudem

Zamów czyściwo papierowe.

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają zachować najwyższe standardy higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdziemy obecnie na rynku? Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie czyściwa przemysłowego?

W myjniach i w branży gastronomicznej – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – korzysta się z nich na co dzień w przeróżnych gałęziach przemysłu, np. w firmach produkcyjnych, w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których potrzebne są mocne i chłonne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z plamami z oleju, wyschniętym brudem, kurzem, tłuszczem czy pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi płynami, może też być używane do polerowania delikatnych obiektów czy przecierania szkła. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują standardowe materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry, a zarazem są niesłychanie mocne, elastyczne i chłonne

Niekurzące się i nasączane – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział rozróżnia produkty papierowe oraz włókninowe. Na potrzeby sektora spożywczego produkuje się czyściwa przystosowane do kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do usuwania trwałych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie schną i stosowane są do sprzątania różnych nawierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]