Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Zamów czapraki

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają koniowi komfort, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź uszyte z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]