Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz blachy na rąbek stojący

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej wykorzystywany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się ich używać? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe grono entuzjastów, gdyż doskonale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Pięknie prezentująca się i wytrzymała blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję i świetnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem użytej technologii i solidności. Panele te są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone dodatkową powłoką, która zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. śnieg i deszcz czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w licznych modelach, co umożliwia dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od producenta.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08