Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Zamów balon na wino

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]