Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Szukasz lonży dla konia? Odwiedź ten adres

Lonża jeździecka to akcesorium na co dzień stosowane w trakcie nauki jazdy konnej oraz tresur. Jakie lonże jeździeckie są dostępne w sklepach? Z czego są wytwarzane te sprzęty i gdzie najlepiej ich szukać?

Lonża dla konia – typy i jej przeznaczenie

Lonża dla konia to właściwie długa linka, zwykle nieprzekraczająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca podczas lekcji jazdy i doskonalenia technik związanych z trzymaniem wodzy, dosiadem, utrzymywaniem równowagi w siodle oraz łapaniem strzemion. Zwierzę prowadzi się po zarysie koła, natomiast lonża używana jest do korygowania reakcji konia. Sprzęt ten służy również woltyżerom oraz akrobatom cyrkowym do doskonalenia technik i zabezpieczania przeprowadzanych trików. Lonża przydaje się w dodatku przy hipoterapii. Lonża jeździecka może również być wykorzystywana podczas ćwiczeń bez jeźdźca – w takim przypadku jest stosowana do ćwiczenia młodych osobników i zagwarantowania im adekwatnej porcji aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od popularnych marek

Duże spektrum przyrządów jeździeckich można znaleźć w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych sprzedających profesjonalny ekwipunek w rozsądnych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie najlepszych firm – takich jak Start, Jumptec czy Harrys Horse. Interesuje Cię lonża jeździecka w błękitnym, brązowymalbo pomarańczowym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade daje ogromny asortyment artykułów, które sprostają wymaganiom najbardziej kapryśnych użytkowników. W ofercie obecne są lonże wykonane między innymi z materiału nylonowego. Lonże wykonane są z miłego w dotyku, miękkiego tworzywa i wyposażone w obrotowy zaczep.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]